kaubandustehnika

Kaubandustehnika

Jaemüügi, toitlustusettevõtte või hulgikaubanduse sujuvaks tööks on vajalikud mitmed erinevad seadmed ning kindlasti nii mõnigi alustav ettevõte on mõelnud, mida need seadmed teevad ja milleks neid täpsemalt vaja on?

Alustuseks määratle oma ettevõtte liik, kas tegemist on jaekaubanduse, tootmis-, toitlustus – või hoopis mõnda teist tüüpi ettevõttega.

Esimene asi, mida jaemüük või restoran võiks vajada on kassaaparaat või tarkvara. Nüüd oleks vaja teada, kas müüakse arvega või toimub müük niiöelda “On-site” ehk kohapeal. Tõenäoliselt riidepoe omanik vajaks endale lisaks kassasahtlit, kliendinäidikut, ribakoodilugejat (mõnele meeldib nimetada seda “piiksutajaks”) ja tšekiprinterit. Tundub lihtne?

Järgmiseks, kuidas jälgida laoseisu. Laohalduse tarbeks võib vaja minna kassatarkvara ja inventuuri jaoks andmekogujat, mille abil saab kontrollida laoseisu ning sisestada uut kaupa. Suurema inventari olemasoluks soovitame eraldi inventuuritarkvara, mis aitab kõigel korrapäraselt silma peal hoida. Saab öelda, et kõik esmatähtis on alustuseks olemas!

Kui vajate lisainfot või midagi täpsemalt, siis võtke kindlasti ühendust!Küsi lisainfot

Julius Simmulson
Telefon: +372 6 112 258
Mobiil: +372 5097 866
julius.simmulson@rtt.ee

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>