kulumaterjalid

Kulumaterjalid

Lisaks bürootehnikale ja markeerimisseadmetele on meil lai valik kulumaterjale. Etiketiprinterite juurde kuulub reeglina terve hulk erinevaid kleebiseid ja trükilinte. Värviliste etiketiprinterite puhul kasutatakse toonereid, et printida vajaduspõhine kõrge kvaliteediga äärest ääreni kleebis. Kindlasti tasub meeles pidada, et erikujulised termo või ilmastikukindlad etiketid ei ole ainult trükikoja pärusmaa. Neid on võimalik vastava etiketitarkvara olemasolul täiesti edukalt ka ise trükkida. Lisaks viimastele on meie tootevalikus ka satiinist, linasest ja kangast etiketid, mis on suutelised täitma ka kõige nõudlikuma kliendi soovi. Kuna eesmärgiks on pakkuda rätsep lahendust printerist kuni lõpplahenduseni välja, siis toodame teile sobiva materjali ja mõõduga kleebise, mis sobib kokku pakutava riistvaraga.

Reeglina etiketi valikust ja trükimetoodikast sõltub kulumaterjal, mida hakatakse kasutama. Termotrükki kasutatakse reeglina kohtades, kus kleebise vastupidavuse aeg ei ole väga määrav. Kõige enam kasutatakse termokleebiseid postipakkide saatmiseks.

Järgmisena, kui muutub oluliseks kleebise kestvus, siis jagunevad need materjalipõhiselt ilmastikukindlateks ja vahaetikettideks (wax resin). Vastavalt mõõdule ja sihtotstarbele valitakse ka sobiv kile ja materjal. Värvilise printeri puhul on oluline ainult materjali valik, kuna masin ei kasuta termosiirde linti.

Küsi kindlasti meilt sobivat materjali ja trükilinti!

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>