Etiketiprinterid

Millised võimalused on siltide printimiseks ning mis on nende plussid ja miinused?

Tootesiltide printimise moodused jagunevad kolmeks.

  1. Laserprinter ehk tavaline kontoriprinter – siiani palju kasutuses olnud tootemarkeerija pole siiski kuigi kuluefektiivne. Printerisse paigaldatakse tavaline või kleebispaber, millega pakendeid märgistatakse. Sellis viis on kulukas, tavapaberit kasutades võivad sildid maha tulla ning kleebise liim võib rikkuda originaalpakendit, kui toode pole kile sees. Arvestades kulu, mis läheb vajalikele materjalidele, on laseprinter kalleim valiku võimalus. Etiketiprinteri valiku tegemisel tuleb arvestada keskkonnategureid ja sildi materjali sobivust nendesse tingimustesse.
  2. Termotrükil põhinev must-valge etiketiprinter on tänapäevastest printimistehnoloogiatest kõige soodsam ning vastupidav ka kullerteenustele. Etikett trükitakse kuumuse abil ning muud pole tarvis kui termopaberit ning printerit. Tänu tahma kulu puudumisele on materjalikulu, mille maksumus on mõni eurosent. Tegemist on odavaima ja töökindlaima pakisildi ja tootemarkeerimise vahendiga.
  3. Värviline etiketi printimine on üha enam populaarsust ja laialdasemat kasutust leidnud viis, kuna on täna oluliselt kulusäästlikum kui oli seda varasemalt võrreldes eeltrükitud materjaliga. Sarnaselt must-valgetele etiketiprinteritele on valikus matt, pool-matt ja läikega materjalid. Samuti sarnaselt must-valgele on võimalik tellida erikujulisi etikette.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>