Tarkvara

Meie tarkvara sektsioonist võib leida erineva eesmärgiga tarkvara litsentse.

Toodete markeerimiseks on hea kasutada Seagull Bartender tarkvara, mis sisuliselt on võimeline töötama mistahes etiketiprinteriga pakkudes laia valikut erinevaid funktsioone. Kasutades erinevaid integratsioone on võimalik tekitada sidus ja mugav lahendus mistahes majandustarkvaraga. Disainige kleebis graafiliselt või siduge triipkoodid oma andmebaasiga need on ainult mikroskoopiline osa kogu funktsionaalsusest.

Teiseks tooks välja inventuuri ja laohalduse tarbeks mõeldud tarkvara. Nimelt iga ettevõte on tõenäoliselt ennast leidnud laos inventari lugemas või kadunud vara otsimas. Meie pakutav Evidei inventuuritarkvara hõlbustab seda käsiterminali kasutades ning lihtsustab oluliselt RFID kleebiste olemasolul inventuuri teostamist. RFID kleebised saab panna oma kasuks tööle, kui on tarvilik kvantitatiivselt palju inventari loendada, kuna lugemine toimub üle raadiolainete, kus piisab astuda tuppa ning andmekoguja tuvastab vara olemasolu.Markeerimisel on võimalik kasutada etiketiprinterit, mis loob korra majja kogu teie ettevõtte varade kohta.

Kassatarkvara on tõenäoliselt üks element millest pole pääsu ühelgi ettevõttel.Rääkides avatavast kauplusest, on üheks esimeseks oluliseks ja möödapääsmatuks osaks kindlasti kassasüsteem ning tšekiprinterid, kassasahtlid ja muu antud valdkonna eritehnika.Üha enam eelistatakse vabavaralisi platvorme, näiteks Androide või Linuxi baasil arvuteid, kuna reaalsus on see, et müügikoht ei pea tingimata olema tasulise Windows-tüüpi operatsioonisüsteemiga. Otsitakse just kassasüsteemi, mis töötaks kõigil platvormidel – näiteks on kliendil võimalik oma telefonis teha või vaadata kassasüsteemi tehinguid ilma süsteemimuudatusi tegemata, mis on väga mobiilne ja operatiivne viis tänases kiires elutempos.

Viimaseks ja tõenäoliselt mitte vähem olulisemaks peame kogu mobiilsete seadmete haldustööriista nimega SOTI Mobicontrol, mis omakorda koosneb insidendi juhtimisest,seadmete diagnostikast ja tarkvara juhtimisest(Software deploy) jpm. Soti abil saate oma kasutajaid abistada suvalisel momendil kasutades SOTI assist liidest või saate ülevaate oma mobiilsetest terminalidest,nutitelefonidest või isegi statsionaarsetest seadmetest. Sellega hoiate tublisti aega kokku seadmete rikete arvelt.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>